Szkolenie: "Komunikacja międzykulturowa w biznesie", 24.09.2015r. Zapraszamy na bezpłatne szkolenie „Komunikacja międzykulturowa w biznesie – jak prowadzić biznes w środowisku międzynarodowym” 

Miejsce: Szczecin, 24.09.2015, godz. 9:00- 15:00, ul. Kolumba 88/89, sala 225, wejście A (I piętro) 

 

 

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – Szczecińskie Centrum Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym szkoleniu.

 

Cel warsztatów:

Szkolenie obejmuje rozwój umiejętności radzenia sobie w sytuacjach wymagających kontaktu z przedstawicielami innych narodowości i kultur, podejmowania współpracy w ramach międzynarodowych zespołów oraz sztuki skutecznego komunikowania się. Międzynarodowa wymiana handlowa oraz coraz częstsze kontakty z firmami z zagranicy sprawiają, że komunikacja staje się jednym z kluczowych elementów warunkujących podpisanie kontraktu czy zawarcie umowy handlowej

 

Warsztaty poprowadzi dr Michał Chmielecki posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, warsztatów, wykładów i seminariów dla wyższej i średniej kadry zarządzającej w Polsce i za granicą, pracowników wojska, ministerstw, firm lotniczych, instytutów naukowych, kancelarii sejmu czy obrony narodowej. Wykładowca na amerykańskim uniwersytecie Clark University na studiach MBA i MSPC, Adiunkt w największej niepublicznej uczelni w Polsce – Społecznej Akademii Nauk, gdzie pracuje również jako szef działu ds. współpracy międzynarodowej.

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Na szkolenie w pierwszej kolejności zapraszamy firmy prowadzące działalność na terenie miasta Szczecina oraz pragnące poszerzyć praktyczną wiedzę z zakresu efektywnych sposobów komunikacji i podejmowania współpracy z przedstawicielami innych kultur i narodowości. 

 

Warunkiem uczestniczenia w szkoleniu jest przesłanie do 22 września br., do godz.12.00 do biura Enterprise Europe Network wypełnionego FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Zgłoszenie należy wysłać faksem na nr:91 433 02 66 lub mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z ośrodkiem Enterprise Europe Network tel.:  91 433 02 20.

 

UWAGA – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.

 

Charakter szkolenia:

Szkolenie ma charakter warsztatowy, jest bogato ilustrowane przykładami. Uczestnikom i prowadzącym nieustannie towarzyszy swobodna dyskusja i wymiana opinii.Uczestnicy analizują studia przypadków i uczestniczą w symulacjach, rozwiązują quizy i testy. W zależności od omawianego zagadnienia, ćwiczenia prowadzone są indywidualnie, w parach, bądź w mniejszych lub większych grupach. W trakcie całego szkolenia trener przekazuje jego Uczestnikom informacje zwrotne (feedback). Pozwala to na wzmocnienie silnych stron każdej z osób uczestniczących i korektę postaw niepożądanych.

Więcej informacji na stronie: www.zsrg.szczecin.pl